Як визначити розмір жіночої білизни

0
66

Правильно підібраний розмір жіночої білизни — це гарантія комфортного та довговічного носіння. Справедливо буде відмітити, що на сьогоднішній день використовується чотири розмірні сітки, тому при виборі комплекту або поодиноких трусиків обов’язково враховуйте країну виробника. Якщо ви не знаєте, де в Україні найвигідніше продається жіноча білизна Indena оптом, обов’язково загляньте в інтернет-магазин компанії.

Особливості розмірних сіток жіночої білизни

Шкала розмірів жіночої білизни європейських та українських виробників відрізняється від англійських й американських. Пояснюється це відмінностями у метричних системах та використанні сантиметрів та дюймів. Оскільки сантиметр менший за дюйм (1 дюйм = 2,54 см), розмірні сітки не збігаються.

Купуючи оптом дешеву білизну європейського виробництва, пам’ятайте, що у виробників із різних країн у питанні розмірів немає згоди. Наприклад, італійські, іспанські та французькі маркування відрізняються від загальноєвропейських. А польські бренди для жіночої білизни використовують змішану систему: для розміру поясу бюстгальтера загальноєвропейську шкалу, для чашок — англійську.

При підборі трусиків виникає менше складнощів. Європейські виробники вказують розмір жіночої білизни числами від 36 до 60, англійські та американські — літерами (XXS – 4XL).

Зняття мірок для вибору жіночої білизни

Перш ніж купити оптом дешево білизну, виміряйте актуальні параметри. Для отримання точних данних виконуйте виміри з оголеними грудьми, стійте розслаблено, опустивши руки. Слідкуйте за тим, щоб кравецька стрічка прилягала до тіла щільно, але не натягувалася.

  1. Стрічка має проходити під лопатками та під грудьми, результат фіксується на вдиху.
  2. Сантиметр проходить по лопаткам і найбільш виступаючій частині молочних залоз. Результат фіксується на видиху.

Розмір поясу жіночої білизни — це перша отримана цифра. Для визначення чашки подивіться на різницю першого і другого числа, якщо вона більша за 5, використовуйте середнє значення. Отримані дані порівняйте з табличними значеннями.

Коли мова заходить про купівлю оптом дешевої білизни, варто виконати виміри і нижньої частини. Нам знадобиться 2 параметри: об’єм стегон та зріст (для деяких моделей об’єм талії). Заміри виконуються стоячи так, щоб сантиметрова стрічка проходила строго паралельно до підлоги.