Настільна витяжка для манікюру: як вибрати?

0
54

Установка настільної витяжки для манікюру дозволяє моментально видаляти найдрібніші частинки полімеру, які потрапляють у повітря при знятті покриття та підготовці нігтьової пластини. Професійні манікюрні витяжки компактні, естетичні та ергономічні, здатні виконувати функцію підставки для рук. Широкий вибір витяжок для манікюру пропонує інтернет-магазин Beleon Professional: https://beleon.com.ua/uk/vytyazhki-dlya-manikyura/.

Рекомендовані технічні параметри професійних манікюрних витяжок

Одним із основних технічних параметрів манікюрної витяжки є потужність. Найбільш універсальні моделі мають потужність у межах 20-30W. Такі настільні витяжки для манікюру будуть зручні для майстрів, які працюють в домашніх умовах або мають невеликий клієнтопотік. Професійні салонні витяжки повинні бути потужнішими, тому рекомендується звернути увагу на моделі 60/65/80W.

Те, наскільки швидко манікюрна витяжка поглинатиме пил залежить від кількості обертів лопатей вентилятора. Для професійних моделей середнього класу достатньо 2800 об/хв. При виборі витяжки для манікюру пам’ятайте, що чим більше оборотів, тим вищий рівень шуму.

Продуктивність манікюрної витяжки — це обсяг повітря, яке переганяється за одну хвилину. У професійних моделях цей показник не повинен бути нижчим за 250 м³/год.

Конструкція якісної настільної витяжки для манікюру

Придбавши витяжку для манікюру, зверніть увагу на спосіб збирання пилу. Це може бути спеціальний мішок або фільтр НЕРА. Кожна конструкція має низку своїх переваг:

  • витяжка для манікюру з мішком більш проста в обслуговуванні та чищенні;
  • НЕРА фільтри забезпечують більш якісне очищення повітря навіть від найдрібніших частинок.

Більш безпечною в настільній витяжці є дрібнокомірчаста решітка, яка не дозволяє потрапляти стороннім предметам у лопаті вентилятора.

Якщо розглядати настільні витяжки для манікюру з точки зору ремонтопридатності, надійнішими є моделі з розбірним корпусом. Професійні моделі мають металевий корпус із додатковою м’якою подушечкою під руку.

Придбавши витяжку для манікюру, зверніть увагу на наявність регулятора швидкості всмоктування пилу, комплекту змінних мішків та довжину шнура.