Літні сукні для повних дівчат: як вибрати, щоб здаватися стрункішою

0
99

Багато дівчат, які мають пишну комплекцію, соромляться носити сукні, особливо короткі, вважаючи, що такий одяг заповнює і виставляє і без того неідеальну фігуру в невигідному світлі. Насправді дизайнери пропонують такі кольори та фасони, що сукня виглядає ідеально і навіть значно стрункішою. Головне — вміти правильно підібрати фасон.

Мода для повних уже давно переросла в окрему галузь фешн-індустрії, тому сьогодні купити сукню для дівчини з формами не є проблемою. Достатньо лише дотримуватись деяких правил, що дозволяють приховати невеликі недоліки та вигідно продемонструвати переваги фігури.

Що носити, щоб виглядати стрункішим

Основне правило, якого неодмінно мають дотримуватися повні дівчата, — мати свій розмір. Не варто вибирати вбрання на розмір більше, намагаючись замаскувати недоліки фігури. Така сукня сяде «мішком» і візуально додасть ще більше обсягу. Деякі дівчата впадають в іншу крайність і вибирають плаття менше. Не треба собі лестити – так ви не здаватиметеся стрункішими навіть у тому випадку, якщо станете постійно втягувати живіт. Навпаки, натягнута «як на барабані» модель лише підкреслить всі недоліки.

Повні дівчата часто є володарками пишного погруддя. Щоб здаватися стрункішими, краще відмовитися від закритих фасонів під горло. Найкраще на такій фігурі виглядають сукні з низьким V-подібним вирізом. Вони зорово витягають шию і силует загалом.

Дівчатам невисокого зростання краще відмовитися від моделей завдовжки в підлогу. У них ви ризикуєте виглядати ще об’ємніше. Краще зупинитись на довжині трохи за коліно, доповнивши образ взуттям на середньому або високому підборі.

Популярні моделі

Для дівчат з формами існують різні фасони, здатні зробити фігуру візуально стрункішою:

  • подовжені сукні-сорочки з тонким пояском; 
  • моделі із запахом;
  • сукні-колони, тільки не облягаючі; 
  • сарафани та сукні А-силуету; 
  • моделі з V-вирізом; 
  • плаття-блейзери; 
  • варіанти з баскою;  ;
  • сукні з темними вставками з боків; 
  • фасони з завищеною лінією талії. 

А ось від чого точно варто відмовитися, то це від безрозмірних суконь-балахонів у стилі бохо. Незважаючи на можливість надійно приховати все зайве, в такому вбранні дівчина з формами здаватиметься ще більше.

Навіть за наявності зайвих кілограмів повним дівчатам все одно є чим похвалитися. Це можуть бути стрункі ноги або гарні руки, пишне погруддя або виражена талія. Цим і варто скористатися, акцентуючи увагу оточуючих на вигідних особливостях фігури та трохи маскуючи все зайве. Скориставшись цими простими порадами, ви зможете підібрати для себе найкрасивішу літню сукню — комфортну та оригінальну.