Який топ для нігтів краще з липким шаром чи без

0
66

Для виконання манікюру з гель-лаком кожен майстер повинен мати під рукою якісний топ для нігтів. Але серед великого асортименту варіантів так непросто розібратися, який із них найкращий: з липким шаром чи без нього. Про те, як вибрати потрібний варіант і чим вони відрізняються, йтиметься далі.

Щоб купити якісне покриття (топ) для нігтів в Україні, варто заглянути в інтернет-магазин New Style Nails: https://new-stylenails.com.ua/g36324108-gel-laki-top. На сайті можна підібрати як глянсові, так і матові топи за доступною ціною безпосередньо від виробника. Вони рівномірно наносяться по нігтьовій пластині та не містять у своєму складі токсичних речовин.

Навіщо потрібний топ для нігтів без липкого шару

До переваг топа для нігтів без липкого шару відносять можливість виконувати будь-який дизайн з максимальною зручністю. У знятті дисперсії немає потреби. Крім того, кожен майстер знає, що нанесення дзеркальної пудри здійснюється лише на топ без липкого шару. Матеріал наносять на ніготь, що ще не охолонув після лампи, відразу ж. Дзеркальну пудру допускається втирати на топ для нігтів з липким шаром, але ефект не той.

Також варто зазначити, що такий матеріал використовується при нарощуванні нігтів. Це скорочує час, який може бути витрачено зняття липкого шару. У своєму арсеналі кожен майстер повинен мати два види покриття та використовувати їх за призначенням залежно від ситуації та стану нігтьової пластини клієнтки.

Як вибрати покриття (топ) для нігтів

У разі, коли нігті клієнтки слабкі та тонкі, покриття для нігтів (топ) варто використовувати тільки з липким шаром, що дозволяє зробити їх міцнішими. Матеріал з дисперсійним шаром еластичний і надійно захищатиме гель-лак навіть під час випадкового згинання нігтя. Для зняття липкого шару потрібно користуватися клінсером, що важливо для тривалого носіння покриття. Тому такий склад варто придбати для випадку, коли дизайн має складну структуру з об’ємними прикрасами або ліпленням.

Для майстра-початківця варто придбати склад без липкого шару. Так можна скоротити час виконання манікюру і позбавити себе витрат на покупку клінсера. Також це чудове рішення для нарощених нігтів, оскільки вони самі міцні.

При виборі топа для нігтів варто віддати перевагу виробам однієї марки, щоб досягти ідеального результату.